Spotkanie w Lubotinie – wizyta w szkole partnerskiej

19 czerwca 2013 r. uczniowie zaprzyjaźnionych szkół z Muszyny i Lubotina spotkali się znowu podczas zajęć plastycznych „Moimi oczami” przygotowanych przez nauczycieli słowackich. Mnóstwa wrażeń dostarczyła wycieczka do Starej Lubovni. Zamek, skansen, pokaz sokolników i rycerze w średniowiecznych zbrojach to tematy, które dzieci najczęściej przedstawiały na swoich rysunkach. Tym razem polscy uczniowie mieli też możliwość zwiedzić szkołę  swoich słowackich sąsiadów. Największe zainteresowanie wzbudziły sale przeznaczone do zajęć praktyczno – technicznych.